www.cvonline.hu

Front Desk Referens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 1082086
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Most az egyik nemzetközi piacvezető flottakezelő partner cégünkhöz keresünk Front Desk Referenst. Ha szeretnéd kipróbálni magad nemzetközi munka környezetben jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

  • Bejövő telefonos ügyintézés, közjegyzővel és a partnerekkel való kapcsolattartás
  • Helyi / helyközi, nemzetközi futárrendelés
  • Postai adminisztráció
  • Irodaszer leltározása, beszerzése
  • Munkatársak kéréseinek kezelése, egyéb megrendelések bonyolítása
  • A beérkező beszállítói számlák kezelése
  • Meetingek előtt targyaló előkészítése, konyhai és irodai kínálók feltöltése

Elvárások:

  • Folyamatban lévő főiskolai / egyetemi tanulmányok
  • Angol nyelvismeret (középhaladó szint), magabiztos kommunikáció szóban és írásban
  • Microsoft Office felhasználói tapasztalat
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Határozott, rátermett, jó kommunikációs készséggel rendelkező, magabiztos személyiség
  • Ügyfélközpontú magatartás és szolgáltató szemlélet

Munkaidő: Hétfő és péntek között heti 20-30 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 700 Ft/óra
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőséget magába foglaló pozíció
  • Gyakorlat- és tapasztalatszerzési lehetőség
  • Órarendhez igazítható, rugalmas munkaidő beosztás

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!