www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 106 napja lejárt

Nemzetközi szállodalánc, újonnan nyitó budapesti 4 csillagos szállodájába,
munkatársat keres a következő pozícióba:

Recepciós

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, érkeztetése, informálása, utaztatása valamint udvarias kiszolgálása
  • Fizettetés, számlázás, kasszakezelés
  • Zökkenőmentes együttműködés a szálloda más területeivel (Housekeeping, Étterem)
  • E-mailek folyamatos kezelése
  • Telefonhívások kezelése
  • Foglalások rögzítése, ellenőrzése, szobák beosztása
  • Gyakornokok felügyelete, irányítása

Elvárásaink:

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Középfokú végzettség
  • Pontos, precíz, gyors munkavégzés, jó multitasking
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Kedves, mosolygós személyiség,
  • Határozott fellépés, vendég centrikus, udvarias magatartás, magasfokú türelem és stressztűrő képesség
  • Ápolt és igényes megjelenés

Előny:

  • Szállodai recepción szerzett tapasztalat (minimum 1 év)
  • Legalább még egy idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, barátságos munkakörnyezet
  • Kiváló nemzetközi csapat
  • Szakmai fejlődési és hosszú távú munkalehetőség

Kérjük fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát küldje az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő