www.cvonline.hu

Front Desk – Ügyfélkiszolgáló

  • A hirdetés 35 napja lejárt

Budapest piacvezető fénymásoló hálózata ügyfélkiszolgáló munkakörbe munkatársakat keres akár azonnali kezdéssel. Kiemelt feladatok: fénymásolás, nyomtatás, kötészet, gyorsnyomdai szolgáltatások.

Szeretnél stabil munkahelyen, biztos fizetésért jó hangulatú, vidám csapatban ügyfélkiszolgáló lenni?

Ha magadra ismersz, és tetszenek az alábbi feladatok, várjuk jelentkezésedet amennyiben:

  • büszke vagy arra, hogy tudsz egyszerre precízen, pontosan, rugalmasan, lelkesen, kreatívan dolgozni,
  • szeretsz emberekkel foglalkozni, és él a vágy benned, hogy folyamatosan fejlődhess,
  • csábít téged, hogy kellemes munkakörülmények között dolgozz,
  • kedveled a számítógép-kezelést, informatikát

jelentkezz hozzánk és LÉGY TE IS A CSAPATUNK TAGJA!

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • már van érettségid,
  • hosszú távra keresel munkát,
  • szívesen és könnyen beszélsz az ügyfelekkel angol nyelven,
  • rendelkezel felhasználói szintű informatikai ismeretekkel,
  • jól kommunikálsz,
  • érdekel a fénymásolás, nyomtatás, kötészet és egyéb nyomdatechnikai folyamat.

ELŐNYT JELENT SZÁMODRA:

  • eladói munkakörben töltött gyakorlat,
  • tapasztalat ügyfélkiszolgálás területén,
  • jártasság grafikai szoftverek használatában.

AMIT NEKED NYÚJTUNK:

  • stabil munkahelyet,
  • hosszú távú munkalehetőséget,
  • biztos, versenyképes fizetést,
  • lojális hozzáállást,
  • modern munkaeszközöket,
  • egy jól együttműködő vidám csapatot,
  • előrelépési lehetőséget, hiszen Te is lehetsz „GURU”.

A kiválasztás során lehetőséged adódik három próbanap keretében – mely időre fizetést is kapsz – megismerkedni a leendő feladatokkal, munkatársakkal.

Ha végigolvastad és magadra ismertél, NE HABOZZ, várjuk jelentkezésedet!

LEGYÉL TE IS EGY REMEK CSAPAT TAGJA!

Jelentkezéseddel, és a felvétel menetével kapcsolatban további információt weboldalunkon találsz a Jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő