www.cvonline.hu

Fröccsüzemi vezető (Bács-Kiskun)

  • A hirdetés 447 napja lejárt

Bács-Kiskun megyei autóipari beszállítóként működő multinacionális nagyvállalat csapatába keresünk Fröccsüzemi vezető munkatársat az alábbiak szerint.

Feladatok:

  • A teljes fröccsöntő üzem felépítése, tevékenységének irányítása
  • A hatékony termelés biztosítása
  • A vevők által elvárt szállítási pontosság és szolgáltatás biztosítása
  • Az egyes termelési prioritások meghatározása a termelési célok figyelembevételével
  • A fröccsöntő üzemmel kapcsolatos költségek tervezése, követése, szabályozása
  • A fröccsöntő üzem munkaerő szükségletének meghatározása, tervezése
  • Kiértékeli, elemzi az általa irányított területen előforduló hiányosságokat, hibákat, azok ismételt előfordulásának elkerülésére intézkedéseket hoz

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 4-5 éves fröccsüzemi vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Határozott fellépés
  • Proaktív gondolkodásmód

Kétnyelvű, fényképes, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.