www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 822229
lejárt
Tech People FEJLÉC

Nemzetközileg elismert, passzív elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó amerikai tulajdonú multinacionális autóipari beszállító Partnercégünk esztergomi székhelyére tapasztalattal rendelkező

Fröccsüzemi QC csoportvezető

munkatársat keres

Feladatok:

  • Minőségellenőrök továbbképzése, munkájának felügyelete, ellenőrzése
  • Operátorok oktatása
  • A gyártott termékek minőségének felügyelete, a minőség javítása
  • Kapcsolattartás a társrészlegekkel minőségügyi problémák esetén
  • Belső reklamációk kivizsgálása
  • A reklamációk jogosságának, a hiba okának vizsgálata
  • Korrekciók, intézkedések bevezetése
  • Selejt és visszautasított termékek elemzése, zárolt termékek megítélése
  • Általános feladatok a minőségbiztosításon belül (házon belüli és vevőknél történő kiválogatási tevékenység megszervezése, segítése, vizsga-és mérőeszközök felügyelete)
  • Jogosult a legyártott termékek zárolására, ha a követelményeknek nem felelnek meg, valamint arra, hogy egyedi esetben a zárolást feloldja, ha a specifikációnak megfelelnek

Feladatok:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, ISO TS 16949 szabvány ismerete
  • Fröccstechnológia, minőségügyi technikák ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Előny: minőségellenőrök vezetésében szerzett tapasztalat és SAP ismeret

Amit a cég kínál:

  • Teljesítmény arányos jövedelem
  • Bejárási vagy albérleti támogatás
  • Melegétkezési támogatás
  • Karácsonyi prémium
  • Ingyenes nyelvoktatás és sportolási lehetőség

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérem küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát!

Ködöböcz Adrienn

HR Consultant

E-mail: E-mail cím megjelenítése

Mobil: +36 30 730 2546

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Esztergom