www.cvonline.hu

Fröccsüzemi műszakvezető

  • A hirdetés 949 napja lejárt

Magyarországon dinamikusan fejlődő műanyagipari termelő cége Gyáli munkavégzéssel keres fröccsüzemi műszakvezetőt, 3 műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • A fröccsüzemi termelés folyamatának és a termék minőségének biztosítása
  • Napi termelési feladatok elvégzése
  • Napi munka és minőségügyi feladatok személyre szóló meghatározása
  • Napi karbantartási feladatok egyeztetése
  • Napi anyag és göngyöleg szükségletek egyeztetése
  • A meghatározott, ill. egyeztetett feladatok ellenőrzése, igazolása
  • Gépek működőképességének fenntartása,
  • Tartozékok, termelési segédeszközök és berendezések karbantartási, kezelés utasításainak betartása

Elvárások:

  • Műszakvezetőként vagy gépbeállítóként szerzett több éves tapasztalat, műanyagipari ELŐNY
  • Lojalitás a cég felé, a tulajdonosi érdekek képviselete
  • Megbízhatóság
  • Szakmai ismereteinek folyamatos fejlesztése
  • Fröccsöntő gépek működésének ismerete, szakszerű használata és előírásszerű működtetése

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai kihívások

Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmét, kérem küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő