www.cvonline.hu

Fröccsüzemi műszakvezető (Gy-M-S)

  • A hirdetés 626 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei autóipari beszállítóként működő multinacionális nagyvállalat csapatába keresünk Fröccsüzemi műszakvezető munkatársat az alábbiak szerint.

Feladatok:

  • Minőségi célok, a jó minőségű termelés megvalósítása
  • A rábízott műszak munkájának irányításáért a minőségi, biztonsági, termelékenységi elvárások figyelemben tartása mellett
  • Irányítja a műszak napi munkáját a gyártási terv alapján, a többi műszakvezetővel összehangoltan
  • Részt vesz új termékgyártásoknál a mintagyártásban
  • Feladata a csoportvezetők betanítása, motiválása, munkájuk koordinálása
  • A munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi előírások magas fokú betartása és betartatása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Kimagasló problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség

Fényképes, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük feltüntetni a pozíció pontos megnevezését!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő