www.cvonline.hu

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk

FRÖCCSÜZEMI MÉRNÖK
 (HF 11-7815)

munkatársat.

Feladatok:

  • Fröccsöntő technológiák optimalizálása, és folyamatos felülvizsgálata,
  • Alapanyagpróbák és szerszámpróbák végrehajtása,
  • Karbantartási utasítások kidolgozása,
  • Reklamációk kezelése,
  • Robotok, és perifériák üzemeltetése.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség, előny gépészmérnök végzettség,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Fröccsöntési technológiai ismeretek, szerszámok ismerete,
  • Fröccsöntési tapasztalat, (pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk),
  • Angol nyelvtudás előny.

Amit kínálunk:

  • Stabil és biztos munkahely,
  • Kiemelkedő juttatási csomag,
  • Bejárási vagy albérleti támogatás,
  • Fejlődési lehetőség egy multinacionális vállalatnál.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Komárom – Esztergom megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű
önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7815"-as referenciaszám és a pozíció
feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda