www.cvonline.hu

Fröccsüzemi gépbeállító

  • A hirdetés 4 napja lejárt

álláslehetőség

Magyarországon dinamikusan fejlődő műanyagipari termelő cég, gyáli munkavégzéssel keres fröccsüzemi gépbeállítókat, 3 műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • A termelés folyamatos és zavartalan működésének biztosítása a termelési tervek alapján
  • Fröccsöntő gépek megfelelő, biztonságos üzemeltetése
  • Új technológiák elkészítése
  • Robotok programozása
  • Szerszámcserék szakszerű végrehajtása
  • A termelési terv szerint az adott géphez megfelelő szerszámok előkészítése
  • Tartozékok, termelési segédeszközök és berendezések karbantartási, kezelési utasításainak betartása
  • Meghibásodás regisztrálása
  • Termelés optimalizálása
  • Folyamatosan figyeli a termékek minőségét, megvizsgálja a hiba okokat, gondoskodik a hibák kiküszöböléséről

Elvárások:

  • Műanyagipari gépbeállítóként/technológusként szerzett több éves tapasztalat
  • Többkomponensű fröccsöntés területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Demag, Arburg, Battenfeld, Krauss Maffei fröccsöntő gépek ismerete előnyt jelent
  • Nagy záróerejű gépeken szerzett tapasztalat (500t-1300t-ig) előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Hosszú távú munka
  • Folyamatos szakmai kihívások

Munkavégzés helye:

  • Gyál/ Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmét, kérem küldje el önéletrajzát.

Helyek Gyál
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű