www.cvonline.hu

Fröccsüzem vezető

  • A hirdetés 235 napja lejárt

Nemzetközi, autóipar területén működő Partnercégünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Az üzem tevékenységével kapcsolatos szervezési, irányítási, ellenőrzési és értékelési feladatok elvégzése;
  • Gyártás beütemezése, gyártási folyamatok betartása;
  • Termelés minőségügyi követése: hibaanalízis, problémamegoldás, teljesítménykövetés, mutatók készítése;
  • Az üzem erőforrásaival való hatékony gazdálkodás;
  • Részvétel a folyamatjavításra, hibafeltárásra irányuló csapatmunkában;
  • Oktatási tevékenység, műszaki szaktanácsadás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 3 éves fröccsüzemi szakmai tapasztalat;
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség;
  • Változatos, önálló, felelősségteljes munkakör;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Dinamikus, fiatal csapat;
  • Stabil vállalati háttér.

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, bérigény és munkakör feltűntetésével a következő e- mail címre várjuk: E-mail cím megjelenítése

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012