www.cvonline.hu

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk

FRÖCCSÖNTŐSZERSZÁM TERVEZŐ MÉRNÖK (HF 10-6846)

munkatársat.

Feladatok:

  • Új fröccsöntő szerszámok tervezése,
  • Régi szerszámok felújításának tervezése,
  • Termelési és gyakorlati tapasztalatok alapján kísérletek végzése.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (mechatronikai, gépgyártás technológiai, gépészmérnöki)
  • Fröccsöntési ismeretek,
  • Angol vagy német nyelv ismerete olvasás-írás szintjén.

Amit kínálunk:

  • Kiemelt jövedelem és juttatási csomag,
  • Bejárási vagy albérleti támogatás,
  • Melegétkezési támogatás,
  • Ingyenes nyelvtanulási és sportolási tevékenység,
  • Fejlődési lehetőség.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Komárom – Esztergom megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

 fényképes önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6846"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése