www.cvonline.hu

Fröccsöntőgépi leszedő

  • Company_icon UNITOOL-Plastik Kft.
  • Location_icon Diósd, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

Betanított munka

fröccsöntőgépi leszedő

munkakörbe

Cégünk műanyag feldolgozó üzemébe keres fröccsöntő gépek kiszolgálására, munkájára igényes munkatársakat.

Amit ajánlunk:

  • nyugodt, családias környezet
  • hosszútávú munkalehetőség
  • bejelentett, teljesítményarányos fizetés

Kereseti lehetőség: bruttó 127.500-150.000 Ft között.

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • üzemi adminisztráció elvégzése

Munkarend: hétfőtől péntekig 3 műszakban, hetente váltakozó műszak beosztással.

Megbízható, precíz, munkájára igényes jelentkezőket várunk!

Jelentkezni önéletrajzzal lehet a lenti e-mail címen, vagy személyesen 8-14 óra önéletrajz leadásával a cég telephelyén (Diósd, Petőfi Sándor utca 21.)

Helyek Diósd
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű