www.cvonline.hu

Fröccsöntőgép-kezelő (gumi) (CVO_16/07_GuS)

  • A hirdetés 343 napja lejárt

Link megjelenítése

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2200 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, s ma közel 650 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.
Vállalatunk, további bővüléséhez nyíregyházi gyáregységébe, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatai:

  • Fröccsöntőgép kezelése, gépbeállítással, szerszámcserével.
  • A gyártási rajzok alapján gumiprofilok gyártása és a késztermék méreteinek ellenőrzése.

Elvárásaink:

  • Gumiipari végzettség és / vagy tapasztalat (előnyt jelent).
  • Gumi vagy műanyag fröccsöntőgép-kezelési és gépbeállítási tapasztalat (előnyt jelent).
  • Rajzolvasási gyakorlat, mérőeszközök precíz használata.
  • Jó kézügyesség, precíz, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kellemes kollégák és környezet

A nyitott pozíciók részletes leírását megtalálják a weblapunkon is:

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével az alábbi e-mail címre várjuk.

HÜBNER-H

Gumi-és Műanyagipari Kft.
H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11.
Tel: 36-42/501-411; Fax: 36-42/501-422

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő