www.cvonline.hu

Fröccsöntödei csoportvezető

Régió: Budapest
Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2014.09.09.
Hirdetés azonosító: 834350

Európában piacvezető partnerünk számára keresünk fröccsöntödei csoportvezető kollégát azonnali kezdéssel!

Feladatok:

- Munkatársak szakmai és diszciplináris irányítása (8-10 fő)
- Felelősség a minőségért, termelékenységért
- Termelési dokumentáció, dolgozókkal kapcsolatos dokumentáció vezetése
- Meghatározott mutatók figyelése, megfelelő szinten tartása, szükség esetén korrekciós intézkedések megtétele
- Új munkatársak támogatása
- Munkatársak munkájának értékelése
- Belső képzés
- Fejlesztési javaslatok koordinálása
- Napi együttműködés a termeléssel és a vezetéssel

Elvárások:

- Legalabb középfokú (műszaki) végzettség
- Fröccsöntési területen szerzett releváns tapasztalat
- Csapat- vagy műszakvezetésben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
- Jó problémakezelő képesség
- Minőségfejlesztési módszerek ismerete
- Stressztűrő, kiváló konfliktuskezelő képesség
- Kiváló szervezőkészség, magabiztos, határozott fellépés
- Érdekérvényesítő képesség
- Terhelhetőség, eredményorientált, strukturált gondolkodás
- 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

- Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
- Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
- Kihívást jelentő munkakör, változatos munkafeladatok

Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján