www.cvonline.hu

FRÖCCSÖNTŐ

  • A hirdetés 389 napja lejárt

 GYÖNGYÖSI KARRIER

Növekedjünk

            Együtt !
Fejlődj velünk !

A Procter&Gamble  a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata. A világ 160 országában forgalmazott háztartási és kozmetikai termékeket 70 országban gyártjuk.

Gyöngyösön található új gyárunkba keresünk pályakezdő és szakmai tapasztalattal rendelkező jelentkezőket az alábbi pozíciókba azonnali belépéssel:

FRÖCCSÖNTŐ

 ELEKTROMOS- MECHANIKUS SZERVIZTECHNIKUS/ SZERSZÁMKÉSZÍTŐ

MIT VÁRUNK:

  • Középfokú (műszaki) végzettség:  Fröccsöntő/
    Fröccsöntő gép elektromos
    - és/vagy mechanikus technikus
  • Folyamatos, több műszakos munkarendben való munkavégzés

ELVÁRÁS:

  • Fröccsöntő gépek karbantartásában szerzett tapasztalat: elektromos és mechanikus hibaelhárítás
  • ill. fröcsöntő robotok programozása és használata (Reis/Engel),  hidraulikus és pnemutaikus rendszerek ismerete, szemcseszórási és polírozási eljárás ismerete (csuszkák, magok, fészkek)

ELŐNY: fröccsöntési folyamatok, géptípusok (Ferromatik/Engel) ismerete,
tapasztalat különféle gépgyártás-technológiákban (marás, esztergálás, szikraforgácsolás, polírozás) ill. különböző kidobó és magmozgató rendszerek és hidraulikus alkatrészek cseréjének ismerete (szelepek, munkahengerek, csövek, szűrök, tömítések)

MIT AJÁNLUNK:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai és egyéb tovább­képzési lehetőségek
  • Frissen végzetteknek széleskörű tréningprogramot
  • Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
  • Munkábajárás támogatása

Munkavégzés helye: Gyöngyös

RÉSZLETES szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével az alábbi email címre.

Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő