www.cvonline.hu

Fröccsöntő technológus

  • A hirdetés 778 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Műanyagipari termékeket gyártó Partnerünk részére keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

A termelés folyamatos fenntartása;
Szerszámpróbák, új gyártásindítások lebonyolítása, dokumentálása;
Technológiai paraméterek rögzítése, naprakész kezelése;
Műszakvezetők oktatása gépek, kiegészítő berendezések kezeléséről, szerszámok üzemeltetéséről;
Futó termékek technológiai ellenőrzése, optimalizálása
Részvétel a napi termelési ütemterv kialakításában
Üzemelő szerszámok kezelésére, karbantartására kiadott utasítások betartása, ajánlások készítése szerszámkarbantartáshoz
Együttműködés társosztályokkal.

Követelmények:

Legalább középfokú műszaki végzettség, fröccsöntési technológia alapos ismerete
Fröccsüzemben szerzett tapasztalat
Önálló munkára való képesség, terhelhetőség

Előny:

Engel és Arburg gépek, Wittmann robotok ismerete
Valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete
Felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye:

Nógrád megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Kellemes, modern munkakörnyezet
Versenyképes juttatási csomag
Szakmai fejlődés lehetősége

Helyek Heves
Heves
Salgótarján
Miskolc
Eger
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Egyéb hasonló állások Önnek
Data Scientist (Internal audit)

Exact Solutions Kft.