www.cvonline.hu

Fröccsöntő Technológus

  • A hirdetés 171 napja lejárt

 A Zollner Kft. az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként  komplex termékek fejlesztésében és gyártásában mechatronikai rendszerszolgáltatóként kiemelt pozíciót tölt be.
Budapest vonzáskörzetébe a váci telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalót:

FRÖCCSÖNTŐ TECHNOLÓGUS

 Feladatok:

  • A fröccsöntő terület szakmai támogatása, fejlesztése
  • A gyártás napi ellenőrzése, a folyamatos termelés feltételeinek biztosítása
  • A területi dolgozók oktatásában, tesztelésében való aktív részvétel
  • Szerszámpróbák végrehajtása, robot programok készítése
  • Új gyártások bevezetése termelési oldalról, szerszámok és folyamatok átvétele, szerszámpróba dokumentáció elkészítése, intézkedések nyomonkövetése, szerszámcsere idő optimalizálás
  • Selejt analízis, gyökérok elemzés; minőségügyi mérnökök támogatása - 8D riport készítés
  • Futó termékek optimalizálása - ciklusidő, selejt, minőség
  • Riportok készítése - pld. Selejt csökkentési akciók nyomonkövetése, hatékonyság ellenőrzése
  • Részvétel új eszközök kiválasztásában, tesztelésében, bevezetésében
  • Termelési dokumentáció létrehozása és karbantartása

Elvárások:

  • Műanyagipari végzettség
  • Fröccsöntési területen szerzett min. 3-5 év tapasztalat

Előnyök:

  • Autóipari tapasztalat
  • Arburg fröccsöntő gép ismerete
  • Wittmann-robot  programozása
  • Angol v. német nyelvtudás

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag (Erzsébet utalvány, cafeteria, bejárás támogatása, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, év végi jutalom)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség
  • Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények, szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Fiatal dinamikus csapat

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, bruttó fizetési igényét tartalmazó magyar és angol és/vagy német nyelvű önéletrajzát „Vác” jeligével a lenti e-mail címre küldheti Lackner Márta részére.

Helyek Budapest
Vác
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő