www.cvonline.hu

Fröccsöntő Technológus

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2016.09.14.
Hirdetés azonosító: 1061632

Megbízónk az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként komplex termékek fejlesztésében és gyártásában mechatronikai rendszerszolgáltatóként kiemelt pozíciót tölt be. A váci telephelyükre keresünk Fröccsöntő Technológus pozícióba munkatársat.

Feladatok:

- Fröccsöntő szerszámok bemintázási folyamatának koordinálása.
- Gyártásban lévő dokumentumok fejlesztése, üzemi problémákra intézkedések, üzemi oktatások, folyamatos fejlesztési tevékenység.
- Karbantartások ellenőrzése, kiadása.
- Gyártásindítások technikai támogatása.
- Aktív részvétel a gyártás során felmerülő hibák gyökérokok elemzésében.
- Részvétel a problémamegoldó csapat munkájában.

Elvárások:

- Végzettség: műanyagipari képesítés
- Szakmai gyakorlat: Legalább 3-5 év műanyag fröccsöntésben szerzett tapasztalat
- Magas szintű office, SAP
- Nyelvismeret: angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag
- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
- Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség
- Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények, szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
- Fiatal dinamikus csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a