www.cvonline.hu

Fröccsöntő technikus

  • A hirdetés 565 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Megelőző karbantartás elvégzése a fröccsöntő gépeken( kb. 30 gép, Engel BmB),

  • Termelés közben előforduló hibák elhárítása, megelőzése

  • Gépek, szerszámok, segédberendezések ismerete, folyamatos felügyelete,szakszerű kezelése

  • Operátorok által töltött dokumentáció ellenőrzése

Elvárások:

  • Műszaki középiskolai végzettség

  • Hasonló munkakörben szerzett fröccsöntő tapasztalat ( 2 év)

  • Jó állóképesség, jó problémamegoldó képesség

  • Csapatszellem

  • Precíz munkavégzés

  • Szabálykövető magatartás

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Albérlet támogatás

Munkavégzés helye:

  • Nagyigmánd

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el CV-jét a E-mail cím megjelenítése email címre.

Helyek Komárom
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő