www.cvonline.hu

Fröccsöntő technikus

  • A hirdetés 353 napja lejárt

Műanyagipari gyártócéghez keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok:

  • Termelési terv végrehajtása és gyártási utasítások betartása;
  • Felelős a gyártott termékek minőségéért és az 5S rendszer betartásáért;
  • Bárminemű eltérés észlelése esetén, gépindításkor, hibaelhárítás után a minőségellenőr azonnali tájékoztatása;
  • Megelőző karbantartás elvégzése kiadott utasítás alapján;
  • A termelés közben előforduló hibák elhárítása, megelőzése;
  • A termelés érdekében felmerülő feladatok elvégzése a műszakvezető utasítása alapján;
  • Az operátorok által töltött dokumentációk ellenőrzése;
  • Szükség esetén kisebb gépjavítások elvégzése utasítás szerint;
  • Festék előkészítése, utántöltése, az ehhez tartozó dokumentáció töltése;
  • Minden termékindításnál a Minőségügyi osztály értesítése.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség;
  • Legalább 2 év fröccsöntő üzemben szerzett gépbeállítói tapasztalat;
  • Műszaki műanyagok ismerete;
  • Alapszintű számítógépes ismeretek;
  • Önálló, precíz munkavégzés.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, bérigény és munkakör feltűntetésével a következő e- mail címre várjuk: E-mail cím megjelenítése

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012