www.cvonline.hu

FRÖCCSÖNTŐ SZERSZÁMMÉRNÖK

Régió:

Pest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 778435
lejárt

  EZ EGY RITKA MÉRNÖKI POZÍCIÓ!
Nagyon speciális és mély fröccsöntési szakértelmet igényel. Amennyiben fröccsöntő szerszámok karbantartását már végezte és szeretné ezt egy prémiumkategóriás skandináv gyártócégnél Önállóan végezni, akkor érdemes megpályáznia ezt a lehetőséget!

Ügyfelünk prémium kategóriás termékek gyártásával foglalkozó, skandináv tulajdonú multinacionális vállalat. A cég alapítója, egy villamosmérnök, akinek az álma kezdettől fogva az volt, hogy lesz egy nemzetközi vállalata, ami árucikkeket értékesít az egész világon. 1906-ban ő alapította a céget, és elkezdett motorokat gyártani különböző eszközök meghajtására. Az álma valóra vált, jelenleg a cég több, mint 100 országban van jelen kiváló minőségű termékeivel.

Jelenlegi termelést támogató mérnöki csapata keres új kollégát az alábbi pozícióba:

Ez a mérnök több száz nagy értékű szerszámért felel, kontrollálja az alvállalkozókat, ezért a pozíciót csak erős szakmai alapokkal rendelkező, igazán mérnöki szemléletmódú és tudású pályázó tudja betölteni!

Feladatok:

  • Leszervezi a sürgősségi szerszámjavításokat a megfelelő javító cégekkel;
  • Létrehozza és nyomon követi a szerszám karbantartási rendszert;
  • Hozzájárul a termékfejlesztés szakmai kérdéseihez a szerszám fejlesztésekhez kapcsolódóan;
  • Karbantartja a termékfejlesztéshez kapcsolódó 2D/3D szerszámadatokat;
  • Belső és külső műszaki hibaelhárítást végez a meglévő termékpaletta és kapcsolódó műanyag fröccsöntő szerszámokkal kapcsolatosan. Folyamatosan koordinál;
  • Műszaki támogatást nyújt a fröccsöntő szerszám üzembe helyezések és próbák esetén;
  • Gondoskodik a megfelelő és hatékony kommunikációról a beszállítók, gyár és fejlesztő központok között.

Elvárások:

  • Legalább 4 - 5 év szakmai tapasztalat műanyag fröccsöntő szerszám konstrukciókkal és gyártásukkal (beömlő design, áramlás, kilökés, hűtés, levegőztetés, interfész szerszám és fröccsöntő gép között);
  • Hozzáértés öntő szerszám típusokhoz és különbségekhez / előnyökhöz;
  • Jártasság műanyag anyagtípusokban (karakterisztikák, jellemzők, felhasználás);
  • Középszintű angol nyelvtudás;
  • Számítógépes készségek: PDM link, Pro Engineer (vagy CATIA V5), ERP/MRP rendszer.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés;
  • Skandináv, inspiráló, szakmai fejlődést elősegítő és támogató környezet!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Folyamatmérnök/Gyártástechnológus
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Műanyagipar/Fröccsöntés
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Anyagmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Tervezés/CAD-CAM/Pro-E/Catia

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió
Pest