www.cvonline.hu

Fröccsöntő szerszámkarbantartó

  • A hirdetés 1341 napja lejárt

Német tulajdonú autóipari termelő vállalat fröccsöntő üzemébe
munkatársat keres.

Fő feladatok:

  • Műanyag fröccsöntő szerszámok tisztítása, karbantartása és javítása
  • Műanyag fröccsöntő szerszámok átbetétezése
  • Szerszámcserék és verzió cserék elvégzése, támogatása
  • A termelés támogatása minőségi és mennyiségi tekintetben
  • Javító intézkedések alkalmazása
  • Munkabiztonsági előírások betartása;
  • Tevékenységhez tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Új szerszámok optimalizálásában való aktív részvétel
  • Szerszám módosítások és javítások alkatrészeinek elkészítésében aktív részvétel

Elvárások:

  • Nagyméretű fröccsszerszámok karbantartásában, készítésében szerzett tapasztalat
  • Agilis és pontos munkavégzés
  • Műszaki jellegű szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség
  • Legalább 3 év szerszámkészítő szakmai tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Darukezelői jogosítvány
  • Folyamatos munkarend vállalása

Előny:

  • Forgácsológépek kezelésében szerzett tapasztalat
  • Alapfokú német nyelvtudás
  • Műszaki műanyagok tulajdonságainak és feldolgozásának technológiai ismerete
  • Számítógépes ismeretek

Juttatások:

  • Azonnali kezdés és hosszútávú munkalehetőség
  • Cafetéria
  • 13. havi bér

Munkavégzés helye:
Budapest X. kerület

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő