Fröccsöntő szerszámkarbantartó technikus (Referenciaszám: PJ2789)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.03.28.
Jelentkezési határidő: 2014.08.10.
Hirdetés azonosító: 788885
lejárt

Móri multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Fröccsöntő szerszámkarbantartó technikus

Feladatok:

- Fröccsöntő gépsor karbantartóinak szakmai támogatása, művezetők helyettesítése
- A fröccsöntő, ellenőrző berendezések karbantartási terveinek elkészítése, dokumentációk ellenőrzése
- A gépkarbantartáshoz szükséges pótalkatrészek készleteinek követése, beszerzése és szinten tartása
- Fröccsöntés területén a folyamatos termelés feltételeinek biztosítása
- Karbantartási utasítások elkészítése
- Terület felkészítése belső és küldő auditokra /PK,ISO,stb/
- Éves minőségi és területi tervek betartása, betartatása

- Területi szakmai oktatások elvégzése, ehhez kapcsolódó képzési anyag készítése
- QC és Kaizen tevékenység támogatása
- Új üzletek és beruházások támogatása a tervezéstől a kivitelezésig
- Műszaknapló, dokumentációk töltése, vezetése, kiértékelése

Elvárások:
- Középfokú műszaki/technikusi végzettség
- Fröccsöntő szerszám karbantartásában szerzett tapasztalat
- Mérési ismeretek
- Műszaki rajz olvasása
- 3 műszakos munkarend vállalása
- Alap szintű angol nyelvtudás

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális munkakörnyezet
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag, bónusz
- Bejárási vagy albérlet támogatás

Munkavégzés helye: Mór

Kérjük, magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kovács Alexandra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely
a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Mór