www.cvonline.hu

Fröccsöntő minőségügyi mérnök (Gy-M-S)

  • A hirdetés 1097 napja lejárt

Autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk műszaki végzettséggel rendelkező, megbízható, önállóan és csapatban is dolgozni tudó Fröccsöntő minőségügyi mérnök munkatársat Győr-Moson-Sopron megyébe, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Belső minőségügyi problémák kezelése a fröccsöntő üzem területén belül
  • A fröccsöntő üzem támogatása – hibaelemzések
  • Fröccsüzemi gépek elforduló problémáinak heti követése
  • Fröccsöntő  terület minőségi kollégáinak felügyelete és támogatása

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Fröccsüzemi tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelvtudás előny
  • Fogékonyság új dolgok elsajátítására
  • Készség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Megbízhatóság, terhelhetőség

Kétnyelvű, fényképpel ellátott Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő