www.cvonline.hu

Fröccsöntő mérnök/technológus

  • A hirdetés 259 napja lejárt

  Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékek gyártásával foglalkozó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

A termelés hatékonyságának növelése, öntési folyamat optimalizálása;
Fröccsöntési folyamatok, gyártóberendezések és gyártósorok felügyelete;
A fröccsöntött termékek próbagyártásában való részvétel;
Fröccsöntési szerszámok és gépek üzembe helyezésének támogatása;
Részvétel költségcsökkentő (Lean és Kaizen) projektekben;
Javító intézkedések a belső kiesések, reklamációk és állásidők csökkentése érdekében;
Együttműködés a beszállítókkal új fröccsöntő szerszámok, berendezések gyártatása esetén;
A gyártás során felmerülő hibák megoldása, hibaelemzés.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség preferált, de akár tapasztalt technikusok jelentkezését is várjuk
Min. 2-3 éves szakmai tapasztalat hasonló területen
Lean és SixSigma tapasztalat

Előny:

Társalgási angol nyelvismeret
Fröccsöntő mérnöki végzettség
Anyagismeret és szerszámismeret

Munkavégzés helye:

Szombathely vonzáskörzete, Vas megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes jövedelem
Cafeteria
Bónusz
Bejárás támogatása
Stabil vállalati háttér

Ideális pályázó:

Jó kommunikációs és prezentációs készséggel rendelkezik
Kiváló analitikus

Helyek Szombathely
Sárvár
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...