www.cvonline.hu

Fröccsöntő mérnök

  • A hirdetés 1118 napja lejárt

Multinacionális cég megbízásából keresünk Nyugat-magyarországi munkavégzéssel

FRÖCCSÖNTŐ MÉRNÖK

munkatársat.

Fő feladatok/ felelősségi körök:

- Termeléshatékonyság növelése

- Költségmegtakarítási programok kivitelezése

- A gyártás során bekövetkezett hibák elemzése és    megoldása

- Fejlesztés támogatása, új termékek bevezetése

- Fröccsöntő gépek és berendezések ismerete, kezelése

- Képzések biztosítása a mérnököknek, technikusoknak

- Fröccsöntési folyamat javítása a legjobb ciklus idő eléréséhez

- Aktív részvétel a Lean és Kaizen projektekben

- Berendezések hatékonyságának javítása

Képzettség/ Követelmények:

- Egyetemi diploma (fröccsöntő mérnök előny)

- min 2-3 év releváns tapasztalat

- Fröccsöntési folyamatok magas szintű ismerete

- Magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

- Lean és 6Sigma tapasztalat

Személyes elvárások:

- Jó problémamegoldó készség;

- Kiváló kommunikációs, prezentációs készség;

- Analitikus készség.

Amit Megbízónk nyújt Önnek:

- Versenyképes fizetés, rendszeres bónusz

- Cafeteria rendszer

- Karrierlehetőség

- Modern multinacionális környezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük küldje el angol, illetve magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címen keresztül.

Helyek Sárvár
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol