www.cvonline.hu
Fröccsöntő mérnök
Trenkwalder Kft
Régió: Vas
Hozzáadva: 2017.11.14.
Jelentkezési határidő: 2017.11.21.
Hirdetés azonosító: 1204697

Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó multinacionális partnerünk részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • minőség javító és termelékenységet növelő fejlesztési projektek vezetése
  • mérnöki változtatási projektek vezetése (folyamatos fejlesztés, költségcsökkentés, stb.)
  • fröccsöntési folyamat stabilitásának növelésére irányuló projektek kezdeményezése és vezetése
  • folyamat- és gép paraméterek meghatározása és felügyelete
  • mérnökök és operatív személyzet oktatása
  • know-how adatbázis felépítése az állásidők csökkentése és a folyamatot zavaró hatások csökkentésének céljából
  • termelés támogatása
  • karbantartás támogatása

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • 2-3 év műanyag feldolgozó szakterületen szerzett szakmai tapasztalat
  • jó kommunikációs képesség
  • problémamegoldó készség
  • innovatív készség
  • folyamat és rendszerszemléletű gondolkodás

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • fejlődési és tanulási lehetőség
  • modern, inspiráló munkakörnyezet
  • érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.