www.cvonline.hu

Fröccsöntő Mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2016.09.14.
Hirdetés azonosító: 1061631

Megbízónk az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként komplex termékek fejlesztésében és gyártásában mechatronikai rendszerszolgáltatóként kiemelt pozíciót tölt be. A váci telephelyükre keresünk Fröccsöntő Mérnök pozícióba munkatársat.

Feladatok:

- Műanyag fröccsöntő üzem technikai csapatának támogatása, összefogása.
- Részvétel beruházások tervezésében, javító intézkedések bevezetésében, nyomonkövetésében, reklamációk gyökérokainak felderítésében.
- Új szerszámok és folyamatok átvétele, bevezetése.

Elvárások:

- Iskolai végzettség: Felsőfokú műanyagipari képesítés
- Szakmai gyakorlat: Legalább 3-5 év műanyag fröccsöntésben szerzett tapasztalat,
-Projektvezetési tapasztalat
- Informatikai ismeretek: Magas szintű office, SAP
- Nyelvismeret: Tárgyalási szintű angol

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag
- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
- Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség
- Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények, szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
- Fiatal dinamikus csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a