www.cvonline.hu

FRÖCCSÖNTŐ MÉRNÖK-TECHNOLÓGUS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 797705

Link megjelenítéseimages/editor/1333486528.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk multinacionális autóipari vállalat, Tier1 beszállító. Számára a bővülő gyártáshoz, új termékek sikeres bevezetéséhez munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Fröccsöntési folyamatok tervezése, technológia kidolgozása, gyártási elrendezések kialakítása
  • A fröccsöntési folyamatok felügyelete, gyártási dokumentumok kidolgozása, felülvizsgálata
  • A gyártósor mérnöki támogatása, gyártási problémák megoldása, gyártási folyamatok jobbítása
  • a reklamációk kiküszöbölése és az állásidők csökkentése érdekében
  • Kapcsolattartás a szerszámgyártókkal, fröccsöntő szerszámok beállításának és fröccsöntő gépek üzembe helyezésének támogatása
  • Együttműködés a minőségbiztosítással, kapcsolódó minőségi problémák közös megoldása

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség, ideálisan gépész- vagy vegyészmérnöki diploma, polimer technológia szakirány
  • Angol nyelvtudás
  • Fröccsöntési területen (technológus, folyamatmérnök, gyártástámogató mérnök) szerzett legalább
  • 3 éves gyakorlat
  • Jártasság ABS, PA, PA6 alapanyagok fröccsöntésében
  • Fröccsöntő szerszámok és gépek alapos ismerete (Engel preferált)
  • Mérnöki rendszerszemlélet, jó problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

ELŐNYT JELENT

  • Autóipari tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet, stabil munkahely
  • Fejlett gyártási kultúra, magas szakmai színvonal
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű juttatások, az utazási költség teljes térítése
  • Folyamatos szakmai fejlődés, nemzetközi továbbképzések

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Győr-Veszprém térsége

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FRÖCCSÖNTŐ MÉRNÖK-TECHNOLÓGUS, Győr-Veszprém térsége

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése