www.cvonline.hu

Fröccsöntő mérnök (Referenciaszám: KJ-920)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2015.06.07.
Hirdetés azonosító: 788803

Feladatok:

  • A teljes fröccsöntő terület szakmai támogatása, és az ezzel kapcsolatos dokumentációk elkészítése
  • A gyártógépek folyamatos működésének biztosítása, mérnöki támogatása
  • Új gyártósor telepítésében való aktív részvétel
  • Fröccsöntő szerszámok és fröccsgépek üzembe helyezése, szerszámgépek próbája
  • Munkautasítások elkészítésében és a gépek napi ellenőrzésében való közreműködés
  • A területi vezető szakmai támogatása, kapcsolattartás a műszaki és minőségügyi részlegekkel

Elvárások:

  • Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Néhány éves fröccsöntési területen szerzett szakmai tapasztalat előny
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • ABS, PA, PA6 fröccsöntésben való jártasság előny
  • Fröccsöntő szerszámok és gépek alapos ismerete (Engel preferált)
  • Csapatmunka, döntéshozó és problémamegoldó képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Szakmai fejlődés lehetősége, stabil szakmai háttérrel

A munkavégzés helye:

Mezőlak (Pápától 10 km-re)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése e-mail címre és a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-920-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a 20/447-68-48-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Pápa
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő