Biztos háttérrel rendelkező dinamikusan fejlődő nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk

 FRÖCCSÖNTŐ MÉRNÖK (JUNIOR ÉS SENIOR)

 (HF 9-6768)

 munkatársat.

 Feladat

  • Új projektek technológiai paramétereinek meghatározása optimalizálása a technológia folyamatos felügyelete figyelembe véve a költséghatékonyságot és a minőségi követelményeket,
  • Futó projektek folyamatos optimalizálása,
  • Részvétel az üzemhez tartozó műszaki tevékenység (karbantartás, berendezések fejlesztése) felügyeletében és irányításában,
  • Szükséges javító intézkedések meghozatala és annak betartásának ellenőrzése.

Elvárások

  • Felsőfokú (műszaki) végzettség vagy többéves fröccsös tapasztalat,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat és/vagy végzettség (pályakezdő és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!)
  • Aktív ANGOL vagy aktív NÉMET nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő, biztos háttér,
  • Fejlődési lehetőség, előrelépési lehetőségek,
  • Biztos háttér, versenyképes fizetés.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Baranya megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar önéletrajzát

kérjük, küldje a „HF 9-6768"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével

az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér