www.cvonline.hu

FRÖCCSÖNTŐ GYÁRTÓMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1020670

Veszprém megyei multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Fröccsöntő gépek technológiai felügyelete
  • Új szerszámok beüzemelése
  • Szerszámmódosítások, javítások koordinálása
  • Fröccsöntési gyártástechnológiai folyamatok fejlesztése
  • Gyártási dokumentációk készítése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Fröccsöntési gyártási tapasztalat előny
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés

A munkavégzés helye

Győr-Veszprém térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FRÖCCSÖNTŐ GYÁRTÓMÉRNÖK, Győr-Veszprém térsége