www.cvonline.hu

Fröccsöntő gépkezelő

Régió:

Heves
Heves

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.12.08.
Hirdetés azonosító: 1239157
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Feladatok:

  • fémmegmunkáló gépek kezelése
  • a gyártó gép zavartalan működésének biztosítása
  • kiadott utasítások alapján a termelési tevékenység ellátása
  • betanított könnyű fizikai munka

Elvárások:

  • befejezett 8 általános megléte
  • pontos precíz munkavégzés
  • utasítások betartása
  • több  műszakos munkarend vállalása
  • képesség önálló- és csapatban történő munkavégzésre
  • monotonitás tűrése
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • férfiak és nők jelentkezését egyaránt várjuk
Munkaidő:
három műszak, folyamatos munkarendben történő munkavégzés
  • 06:00-14:00
  • 14:00-22:00
  • 22:00-06:00 óra között

Előnyt jelent:

  • középfokú végzettség
  • gépkezelői munkakörben szerzett gyakorlat, tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • juttatások: SZÉP kártya
  • 40% éjszakai műszakpótlék
  • hosszútávú munkalehetőség, minimum 1 évre szóló

Amennyiben számíthatunk Önre, várjuk jelentkezését, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehet meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezés, ha kitölti az oldalon kért adatokat!

Felmerülő kérdéseivel forduljon hozzánk bizalommal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen.