www.cvonline.hu

Fröccsöntő gépkezelő

  • A hirdetés 379 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • gépek kiszolgálása alapanyaggal

  • gépek kezelése, ellenőrzése

  • munkakörnyezet tisztán tartása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség

  • a 3 műszakos munkarend vállalása

  • gépkezelésben szerzett tapasztalt előny

  • a több műszakos munkarenddel járó fiziológiai terhelés vállalása (éjszakai munkarend, nappali alvással)

  • képesség önálló, felelősségteljes munkavégzésre

Amit nyújtani tudunk:

  • modern munkakörnyezet

  • hosszú távú munkalehetőség

  • cafeteria juttatás és bónusz

  • munkába járás több településről helyközi buszközlekedéssel biztosított

Munkavégzés helye:

Jásztelek, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a 06 20/505-0216-os telefonszámon.

Nyilvántartási szám:

5634-2/2010-5500

Adatvédelmi nyilvtántartási szám:

NAIH-72575/2014