www.cvonline.hu

Fröccsöntő gépkarbantartó technikus - Dél-Dunántúl

Feladatkör:
Az Ön feladata lesz a termelésben használt fröccsöntő gépek karbantartása.

Végzettség:
Min. középfokú műszaki.

Szakmai tapasztalat:
Többéves, hasonló területen szerzett.

Informatika:
felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Várjuk jelentkezését, ha munkáját precízen látja el, vállalja a külföldi betanulást és a több műszakos munkarendet. Rendelkezik autóipari és fröccsöntési területen szerzett gyakorlattal.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Közepes méretű, multinacionális autóipari gyártó vállalat.
Egyéb hasonló állások Önnek
Folyamatmérnök/Process engineer - Veszprém megye

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladata l...
Veszprém

Karbantartó villamosmérnök | Maintenance (Electrical) Engineer - Esztergom környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Üzemi karbantartási feladatok koordi...
Komárom-Esztergom

Tervező munkatárs - Mór

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai:...
Fejér