www.cvonline.hu

Fröccsöntő gépkarbantartó technikus - Dél-Dunántúl

  • A hirdetés 293 napja lejárt

Feladatkör:
Az Ön feladata lesz a termelésben használt fröccsöntő gépek karbantartása.

Végzettség:
Min. középfokú műszaki.

Szakmai tapasztalat:
Többéves, hasonló területen szerzett.

Informatika:
felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Várjuk jelentkezését, ha munkáját precízen látja el, vállalja a külföldi betanulást és a több műszakos munkarendet. Rendelkezik autóipari és fröccsöntési területen szerzett gyakorlattal.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Közepes méretű, multinacionális autóipari gyártó vállalat.
Egyéb hasonló állások Önnek
EHS vezető - Vas megye (Referenciaszám: FE-1895)

Man at Work Kft.

Feladatok : A vállalat környezetvédelmi, hulla...
Vas

LEAN mérnök / KATA tréner - Szombathely környéke (Referenciaszám: HM-1617)

Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség (mérnö...
Szombathely

Hegesztő - INTS/NYK/073

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Nyíregyházi partnercégünk bővüléséhez keresünk ...
Nyíregyháza