www.cvonline.hu

FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ

  • A hirdetés 482 napja lejárt

XXIII. kerületben lévő német tulajdonú, több országban termelő, orvosi-, gyógyászati műanyag termékeket gyártó cég egy műszakos munkarendbe az alábbi pozícióba keres kollégát:

Feladatok:

  • Műanyag fröccsöntő gépek ( Arburg,Netstal, KraussMaffei)  és kiszolgáló berendezések üzemeltetése, kezelése, műszaki felügyelete,
  • Szerszámcserék lebonyolítása
  • Meghibásodás esetén kisebb hibaelhárítások elvégzése,
  • Fröccsöntési folyamatok optimalizálása,

Amennyiben Ön rendelkezik:

  • Műszaki szakmunkás vagy technikusi végzettséggel vagy fröccsöntőgép beállítói tapasztalattal
  • Műszaki affinitással,
  • Megbízható és felelősségteljes,
  • Szeret és tud csapatban dolgozni.

Amit kínálunk:

  • Átlagon felüli bérezés
  • Cafeteria rendszer

Amennyiben a fentiek elnyerték tetszését, juttassa el szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő