www.cvonline.hu

FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ

  • A hirdetés 907 napja lejárt

Folyamatosan fejlődő győri műanyagipari gyártó cégünk

munkakörbe munkatársat keres.

Elvárások:

  • Többéves releváns munkatapasztalat fröccsöntő gépbeállító munkakörben
  • ARBURG típusú fröccsöntő gépek és a hozzájuk tartozó perifériák alapos ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • ISO 9001 ismeretek

Feladatok:

  • Fröccsöntő gépek üzemeltetése a termelési terv betartásával
  • A folyamatos termelés fenntartása
  • A minőség és a technológia paraméterek folyamatos felügyelete, optimalizálása
  • Átállások, szerszámcserék elvégzése
  • Előírt gép- és szerszámkarbantartások elvégzése
  • Gyártásközi ellenőrzések végrehajtása és dokumentálása
  • Gépkezelők oktatása és felügyelete

Amit kínálunk:

  • Külföldi betanulási lehetőség az anyavállalatnál
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, folyamatosan fejlődő cégnél
  • Vonzó munkabér
  • Azonnali munkakezdés

Előnyt jelent:

  • német nyelvtudás

Munkavégzés helye: Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát küldje el az alábbi e-mail címre, a pozíció pontos megnevezésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő