www.cvonline.hu

Fröccsöntő gépbeállító

  • Company_icon Pex Automotive Systems Kft.
  • Location_icon Érd, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

A PEX Automotive Systems Kft érdi telephelyére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • a fröccsöntőgépek beállítása, működtetése, alapanyaggal történő feltöltése a folyamatos üzemmenet biztosítása érdekében
  • gépindítás, -leállítás működtetése, a tevékenységhez kapcsolódó dokumentáció vezetése
  • együttműködés a társosztályokkal (minőségügy, mérnökség, logisztika)
  • munkadarabok könyvelése, anyagok visszajelentése az SAP-ban
  • a technológiai, minőségbiztosítási, munkavédelmi és egyéb előírások, utasítások betartása

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • ARBURG, KraussMaffei gépek kezelésében szerzett legalább 3 év tapasztalat
  • fröccsöntő gépek, technológiák, alapanyagok ismerete
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • jártasság műszaki rajz olvasásában
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Office programok)
  • tanulási hajlandóság
  • jó problémamegoldó készség, felelősségvállalás
  • nyitottság, rugalmasság
  • pontos, precíz munkavégzés
  • önállóság, kezdeményezőkészség

Előnyt jelent:

  • technikus végzettség
  • szakmai angol vagy német nyelv ismerete

Munkavégzés helye: Érd

A több műszakos munkába járáshoz térítésmentes céges buszjáratot biztosítunk az alábbi településekről:
Adony, Áporka, Baracska, Csepel, Dunaharaszti, Dunavarsány, Ercsi, Érd, Gyúró, Halásztelek, Iváncsa, Kiskunlacháza, Majosháza,    Martonvásár, Nagytétény, Pusztaszabolcs, Ráckeresztúr, Ráckeve, Soroksár, Sóskút, Százhalombatta, Szigetcsép, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Szigetújfalu, Taksony, Tárnok, Tordas, Tököl, Vál

Fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével, a tárgy mezőben a pozíció feltüntetésével várjuk.

Helyek Érd
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű