www.cvonline.hu

FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Sanner egy világszerte termelő német családi vállalkozás, aki elsődleges gyógyszerészeti, orvostechnikai, egészségmegőrző, valamint étrend-kiegészítő termékek számára gyárt elsődleges csomagolást. A világ egyik vezető gyártója a tabletták, pezsgőtabletták és tesztcsíkok nedvszívó csomagolásában.

A cégcsoport németországi (Bensheim) székhelye mellett további gyártó üzemekkel rendelkezik Magyarországon (Budapest) és Kínában (Kunshan) és értékesítési pontokkal az USA-ban, Indiában és Indonéziában.

Budapest  XXIII. kerületi gyártóüzemünkbe több műszakos munkarendbe azonnali kezdéssel kollégát keresünk az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Fröccsöntő gépek folyamatos üzemeltetésének biztosítása, műszaki felügyelete
  • Szerszámcserék, átállások lebonyolítása
  • Meghibásodás esetén kisebb hibaelhárítások elvégzése
  • Folyamatos fejlesztésben való aktív részvétel

Elvárások:

  • Műszaki vagy szakirányú végzettség / minimum 1 éves gépbeállításban szerzett tapasztalat
  • Műszaki affinitás
  • Megbízhatóság és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Átlagon felüli bérezés + juttatások
  • Biztos jövedelem, hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria rendszer
  • Utiköltség támogatás
  • Modern, kulturált munkakörülmények

Amennyiben a fentiek elnyerték tetszését, juttassa el szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Munkavégzés helye Budapest XXIII. kerület
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest