www.cvonline.hu

Fröccsöntő Gépbeállító

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.30.
Jelentkezési határidő: 2016.10.15.
Hirdetés azonosító: 1056678

Partnercégünk az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnere, a lemezmegmunkálástól az egyedi gépgyártásig terjed szolgáltatási köre.

Váci telephelyére keres Gépbeállító munkatársat:

Feladatok:

Feladatok:
Szerszámok gyors szakszerű felrakása, gépek beállítása, átállása, folyamatos gyártóképesség, minőségi előírások betartása, karbantartása, előírások betartása,önálló precíz munkavégzés.

Elvárások:

Elvárások:
- Fémipari szakképzettség,
- Emelőgép és híddaru kezelői jogosítvány megléte,
- 1-3 év releváns szakmai tapasztalat,
- Több műszakos műszakrend vállalása.

Előny:
- Műanyagüzemi fröccsöntőgépek ismerete.

Amit kínálunk:

- Azonnali kezdés
- Stabil hosszútávú munkalehetőség
- Versenyképes juttatás

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a