www.cvonline.hu

Fröccsöntő gépbeállító

  • A hirdetés 332 napja lejárt

Feladatok:

  • Fröccsöntő gépek üzemeltetése, karbantartása
  • Gyártásközi ellenőrzések elvégzése
  • Gépkezelők oktatása
  • Szerszámcserék és beállítások elvégzése
  • Termelési technológia optimalizálása

Elvárások:

  • Minimum 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Arburg vagy Engel típusú gépek ismerete
  • Felhasználói szintű számítógép használat

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Két komponensű fröccsöntési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Külföldi betanulási lehetőség az anyacégnél
  • Kiemelt bérezés és béren kívüli juttatási rendszer
  • Akár azonnali munkába állás

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő