www.cvonline.hu

Fröccsöntő gépbeállító

  • A hirdetés 438 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ

Feladatok:

  • A termelésben található Battenfeld fröccsöntő gépek és Wittmann robotok kezelése, beállítása
  • A gépek rendeltetésszerű üzemeltetése
  • Szerszámcserék elvégzése
  • Meghibásodás esetén a szükséges intézkedések megtétele
  • A termelés zavartalanságának biztosítása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3-5 éves hasonló  területen szerzett tapasztalat
  • Alapanyagok alapos ismerete
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előny: angol nyelvismeret

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség egy fejlődő cégnél

Munkavégzés helye:

Zala megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az alábbi e-mail címre

Helyek Zala
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő