www.cvonline.hu

Fröccsöntő gépbeállító - Tatabánya környéke

  • A hirdetés 299 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: A műanyag fröccsöntő üzemben található gépek előírt paraméterek szerinti beállítása. Meghibásodás esetén az előírások szerint a gyártás korrigálása. Gépek karbantartása. Anyagmozgatási feladatok. A vevői elégedettség növelésére tett intézkedések megvalósulásában való részvétel. Szükséges dokumentációk naprakész vezetése, megőrzése.

Végzettség:
Középfokú műszaki végzettséggel rendelkező szakemberek jelentkezését várjuk.

Szakmai tapasztalat:
Fröccsöntő gépek kezelésében, beállításában szerzett tapasztalat szükséges.

Informatika:

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt: - Vállalja a 3 műszakos munkarendet - Önállóan tud dolgozni

Műszaki területre

Megjegyzés:
Családias hangulatú multinacionális vállalat.