www.cvonline.hu

Fröccsöntő gépbeállító (Referencia szám: LK-1188)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.02.29.
Hirdetés azonosító: 930749

Feladatok:

  • Műanyag fröccsöntő gépek beállítása, szerszámcseréje, hatékony üzemeltetése
  • Gyártás során felmerülő problémák megoldása

Elvárások:

  • Legalább 1-2 év fröccsöntő gépek beállításában szerzett tapasztalat
  • Váltott műszak vállalása

Előny:

  • Haitian típusú gép beállításában szerzett tapasztalat
  • Műszaki végzettség
  • Dunakeszi környéki lakhely

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Azonnali kezdési lehetőség

A munkavégzés helye:

Dunakeszi

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dunakeszi székhelyű gyermekjátékokat gyártó Partnercégéhez toboroz főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, referenciáit bérigénye megjelölésével! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (Fröccsöntő gépbeállító) és a pozícióhoz tartozó LK-1188-as referenciaszámot!

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Dunakeszi
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő