www.cvonline.hu

Fröccsöntő gépbeállító - INTS/K/021

  • A hirdetés 289 napja lejárt

Nyíregyházi multinacionális partnercégünk részére keresünk kollegát

Fröccsöntő gépbeállító

munkakörbe

Ref.: INTS/K/021

Feladatok:

  • Fröccsöntőgépek,perifériák üzemeltetése , karbantartása
  • Szerszámcserék elvégzése az előírt utasítások szerint
  • Gyártásindítás-leállítás
  • Alap- és segédanyagok előírás szerinti kezelése
  • A termeléshez hozzárendelt dokumentációk folyamatos vezetése
  • Standardok, szabályok, biztonsági előírások betartatása
  • A fröccsöntő terület folyamatos fejlesztésében való részvétel

Elvárások:

  • szakirányú végzettség és minimum 1-3 év releváns munkatapasztalat
  • 3 műszakos munkavégzés vállalása
  • csapatjátékos
  • jó problémamegoldó képesség
  • motiváltság, lojalitás

Ajánlat:

  • modern munkakörnyezet
  • megbízható multinacionális cég
  • versenyképes fizetés és juttatás
Helyek Nyíregyháza
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű