www.cvonline.hu

Fröccsöntő gépbeállító (Gy-M-S)

  • A hirdetés 648 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei, multinacionális megbízónk részére keresünk Fröccsöntő gépbeállító munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Fröccsöntő gépek üzemkész állapotának fenntartása
  • Technológiai paraméterek meghatározása, szükség esetén azok módosítása
  • Az előírt tervszerű és váratlan karbantartások elvégzése
  • Dolgozók betanítása és felügyelete

Elvárások:

  • Szakirányú szakmunkás végzettség
  • Fröccsöntő technológia és szerszámok ismerete
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Számítástechnikai ismeretek (MS Office)

Fényképpel ellátott, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük a pozíció pontos megnevezését feltüntetni.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő