www.cvonline.hu

FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ (6725)

  • A hirdetés 691 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. Újhartyánban található partnercége számára keresünk kollégát, az alábbi munkakörbe:
Fröccsöntő gépbeállító

Feladatok:
•Műanyag fröccsöntő gépek beállítása, hatékony üzemeltetése
•Gyártásindítás
•Gyártás során felmerülő problémák kezelése

Elvárások:
•Legalább 2-3 éves fröccsöntő gépek beállításában szerzett tapasztalat
•Műszaki területen szerezett végzettség
•3 műszak vállalása

Előny:
•Arburg és Engel típusú gépek beállításában szerzett tapasztalat
•Autóipari tapasztalat
•Fröccsöntő gépek programozásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés
•Egyéb juttatások
•Utazási támogatás

Munkavégzés helye: Újhartyán

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:
E-mail: E-mail cím megjelenítése Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Fröccsöntő”.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet:
06 1/ 381-1048

Helyek Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő