www.cvonline.hu

FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ (6694)

  • A hirdetés 909 napja lejárt

Elvárások:
•fröccsöntői gépbeállítóként szerzett tapasztalat
•felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel)
•ARBURG típusú fröccsöntő gépek és a hozzájuk tartozó perifériák alapos ismerete
•ISO 9001 ismeretek
Személyiségét illetően:
•terhelhető, jó megfigyelőképességgel rendelkező
•önálló, jól kezelhető

Előnyök:
•német nyelvismeret

Feladatok:
•fröccsöntő gépek, ill. szerszámok karbantartásával, üzemeltetésével kapcsolatos feladatok ellátása
•a termelési terv nyomon követése, betartása és a termelés folyamatos fenntartása
•átállások, szerszámcserék elvégzése és szakszerű felügyelete
•gyártásközi ellenőrzések megtartása és dokumentálása
•a minőség folyamatos nyomon követése
•a technológia felügyelete és optimalizálása
•gépkezelők koordinálása és oktatása

Juttatások:
•versenyképes fizetés
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)

Munkavégzés helye:
•Győr

Munkarend:
•3 műszakos munkarend

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.