www.cvonline.hu
Fröccsöntő folyamatmérnök (Referenciaszám: PJ3693)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.07.05.
Jelentkezési határidő: 2015.07.09.
Hirdetés azonosító: 944832
lejárt

Móri multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Fröccsöntő folyamatmérnök

A sikeres pályázó főbb feladatai:
- A fröccsöntő terület szakmai támogatása
- A berendezések karbantartási terveinek karbantartása, dokumentációinak ellenőrzése
- A gyártás műveleti és munkautasítások elkészítése, felülvizsgálata és karbantartása
- A gyártó berendezések karbantartási utasításainak követése
- A gépkarbantartáshoz szükséges pótalkatrészek készleteinek követése és szinten tartása
- A gyártáshoz szükséges eszközök beszerzése, nyilvántartása, szükség esetén javíttatása
- A fröccsöntő területén a folyamatos termelés feltételeinek biztosítása
- A területi művezető támogatása, a gyártási terv követésének érdekében
- Közreműködni a területen zajló minőségügyi, műszaki, és egyéb tevékenységekben
- Minőségileg tökéletes termékek előállításának érdekében az egyes szerszám- és gépbeállítások elvégzése
- Az új és régi fröccsöntő szerszámok beállítási paramétereinek felvétele és dokumentálása
- A területen található gyártáshoz szükséges műszaki berendezések beállítása
- A területi dolgozók oktatásában és tesztelésében való részvétel
- A terület folyamatos fejlesztése
- A gépek napi ellenőrzése a folyamatos gyártás fenntarthatóságának érdekében
- A termelés folyamatos figyelemmel kísérése és szükség esetén beavatkozni
- Gépbeállító hiányában a szerszámok beállítása és a gyártás folyamatosságának biztosítása

A feladatkör betöltéséhez szükséges:
- Szakirányú főiskolai végzettség (Műanyag feldolgozó gépészmérnök)
- Hasonló területen szerzett minimum 2 év tapasztalat
- Minimum közép szintű angol nyelvtudás

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális munkakörnyezet
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag, bónusz
- Bejárási vagy albérlet támogatás

Kérjük, magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kovács Alexandra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Tekintse meg új álláskereső weboldalunkat mérnökök számára:

Kattintson Facebook profilunkon a Tetszik gombra, ha elsőként szeretne értesülni legfrissebb mérnök kereséseinkről:Link megjelenítése