www.cvonline.hu

Fröccsöntő folyamatmérnök (M02ff)

  • A hirdetés 717 napja lejárt

Fröccsöntő folyamatmérnök

M02ff

Fejér megyei multinacionális autóipari gyártócég megbízásából keresünk Fröccsöntő folyamatmérnök munkatársat.

Feladatok:

  • A fröccsöntő terület szakmai támogatása;
  • Fröccsöntési technológiák kidolgozása és fejlesztése;
  • Aktív részvétel a gyártási folyamatok kialakításában és annak fejlesztésében (PFMEA, WI, PM);
  • A berendezések karbantartási dokumentációinak ellenőrzése;
  • A gyártás műveleti és munkautasítások elkészítése, felülvizsgálata és karbantartása;
  • A gyártó berendezések karbantartási utasításainak követése;
  • A gyártáshoz szükséges eszközök beszerzése, nyilvántartása, szükség esetén javíttatása;
  • A fröccsöntő területén a folyamatos termelés feltételeinek biztosítása;
  • A területi művezető támogatása, a gyártási terv követésének érdekében;
  • Közreműködni a területen zajló minőségügyi, műszaki, és egyéb tevékenységekben és szükség esetén a dokumentációk elkészítése;
  • Minőségileg tökéletes termékek előállításának érdekében az egyes szerszám- és gépbeállítások elvégzése;
  • Az új és régi fröccsöntő szerszámok beállítási paramétereinek felvétele és dokumentálása;
  • A területen található gyártáshoz szükséges műszaki berendezések beállítása;
  • A területi dolgozók oktatásában és tesztelésében való részvétel;
  • A terület folyamatos fejlesztése;
  • A gépek napi ellenőrzése a folyamatos gyártás fenntarthatóságának érdekében;
  • A termelés folyamatos figyelemmel kísérése és szükség esetén beavatkozni;
  • Gépbeállító hiányában a szerszámok beállítása és a gyártás folyamatosságának biztosítása.
Tapasztalat:
  • Szakirányű főiskolai végzettség;
  • Folyékony angol nyelvtudás;
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol